0%

Náš Tím

Autoservis Speed line po prvý krát otvorilo svoje dvere pre verejnosť v roku 2020, odvtedy sa naša ponuka služieb a veľkosť nášho tímu stále rozrastá. Portfólio našich klientov je  rôznorodé . Okrem osobných vozidiel sme zameraný aj na kamióny a úžitkové vozidlá. Našim cieľom je aby naši klienti odchádzali z nášho servisu spokojný a s vedomím že svoje vozidlo zverili do rúk skúsením odborníkom.

 

Pre nás ako firmu je prvoradá aj ochrana našich zamestnancov pri práci, preto máme zavedené všetky potrebne procesy na ich ochranu spolu s ISO 45100 certifikátom. Okrem bezpečnosti pri práci je pre nás dôležitá aj ochrana životného prostredia, u nás si môžete byť istý že použitý olej z Vášho auta alebo vaše použité pneumatiky budú ekologicky zlikvidované na tom správnom mieste.

Členovia nášho tímu:

null

Erik Koncz

elektroinštalácie

Erik Koncz – Vedúci Servisu

Skúsený servisný technik. Známa tvár v odbore a v okolí. Svoje štúdium ukončil v Tlmačoch ako elektrotechnik. Vo svojom odbore pracuje viac ako 15 rokov a svojimi skúsenosťami obohacuje náš tým. Jeho silné stránky sú diagnostika  a auto-elektrické práce. Ku každej novej oprave pristupuje s nadšením.

null

Ladislav Nagy

Technik

Ladislav Nagy – Technik

Skúsený technik a mechanik. Jeho silné stránky sú nákladné vozidlá a mechanika. Svoje štúdium ukončil v Bátorových Kosihách ako  automechanik. Jeho skúsenosti a prax v servise nákladných vozidiel majú významný prínos pre firmu. Ako najmladší člen nášho tímu, okrem svojich skúseností, prináša aj veľa energie a vynaliezavosti.

null

Ondrej Kiss

Technik

Ondrej Kiss – Technik

Svoje štúdium ukončil v Nových Zámkoch ako automechanik. Ako najstarší člen tímu má aj naviac skúseností. Je pravou rukou každého z nás, ozajstný All-Arounder. Ako skúsený mechanik bezchybne a spoľahlivo zvláda všetky mechanické práce v dielni od A po Z. Nenahraditeľný člen tímu a nositeľ dobrej nálady.

null

Viktor Puss

Technik

Viktor Puss – Technik

null

Dávid Udvardy

Technik

Dávid Udvardy – Technik

color
https://autoservis.speed-line.sk/wp-content/themes/maple/
https://autoservis.speed-line.sk/
#2d5c88
style1
paged
Loading posts...
/srv/www/
#
on
none
loading
#
Sort Gallery
on
no
off
off
off